15 lipca 2016

Piwonie stylizowane

Drodzy czytelnicy,
dziś chcemy przedstawić Wam kolejny projekt z serii Odzież stylizowana. Zapraszamy do lektury :)


Będzie to... no właśnie. Co to będzie dowiedzie się w następnej części posta, natomiast możecie snuć domysły na ten temat. Głównym motywem będą z pewnością piwonie, a właściwie ich karykatury lub jak kto woli ich niebagatelne wyobrażenie haftującej ;) W każdym bądź razie będą to piwonie, aczkolwiek jeśli stwierdzicie, że są to jednak inne kwiaty, również przystaniemy na Wasze propozycje.


Tkanina, na której powstaje haft nie należy do najłatwiejszych, ponieważ w zależności z której strony oraz w jakim świetle na nią patrzymy, zmienia kolory i odbija światło. Innymi słowy jest wyzwaniem dla oczu. Trudno było ją sfotografować co z resztą widać na zdjęciu poniżej. Zrobienie zdjęć gotowym haftom będzie nie lada wyzwaniem...


Haft zostanie wykonany muliną firmy Ariadna w dosyć, nawet jak na Nas, nietypowych kolorach. Z pewnością spotkaliście się z różowymi bądź czerwonymi piwoniami, ale czy widzieliście niebieskie lub co więcej szare? My, nie :) 


Dodatkowo wykorzystane zostaną koraliki, by uwypuklić haft i nadać mu wyrazistości.


Mamy nadzieję, że zainteresowaliśmy Was Naszym pomysłem, a właściwie to abstrakcją na temat piwoni. Wkrótce pokażemy efekty.

Na koniec zdjęcia wykorzystanych w sesji kwiatów: piwoni i niezapominajek.Do rozdzielenia kolejnej nitki :)


M. i M.

5 komentarzy:

 1. Już się nie mogę doczekać efektu tej pracy!

  OdpowiedzUsuń
 2. Super! czekam na kolejną odsłonę :) bardzo jestem ciekawa Waszego projektu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Marta, Brodziszek: Próbowałam zrobić dzisiaj zdjęcia o różnej porze dnia, w różnym świetle i jest ciężko. Mam nadzieję, że będzie się czym pochwalić w kolnej części, bo zaczynam się martwić :/

  OdpowiedzUsuń
 4. Z niecierpliwością czekam na kolejną odsłonę!

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za każde słowo komentarza, tym samym za poświęcony czas :)