27 lutego 2016

Pudełka na drobiazgi cz. 2

Drodzy czytelnicy,
niedawno pokazałam Wam pudełka na drobiazgi zakupione przypadkowo w Biedronce. Prosiłam Was wtedy o pomoc w znalezieniu fajnych wzorów z motywami krawieckimi. Dziękuję bardzo wszystkim, którzy podzielili się ze mną wzorami lub linkami. 


Czy udało mi się coś wybrać? Oszem. Wybrałam wzory z motywem nożyczek, igieł, naparstka, guzików, itp., których kolorystyka będzie nawiązywać do tej:


Ponownie jako materiału użyję lnu naturalnego o dosyć równym ułożeniu nitek.


Kupiłam już też odpowiednie kolory mulin. Padło na DMC, ponieważ wzór jest zrobiony tylko na ta kolorystykę.


Niebieskie kolory oraz róże wręcz idealnie pasują do pudełka :)
Zieleń jako taka nie występuje na pudełkach, ale ich odcienie są jakby "brudne", przygaszone, lekko pastelowe i mam nadzieję, że będą dobrze współgrać z resztą.


Wszystko zostało już przygotowane, więc nie pozostaje nic innego jak zabrać się za wyszywanie. Tylko ile mam już zaczętych prac? Kilka :)

PS. Wszystkich, którzy czekają na finał tulipana muszę przeprosić, ale do końca lutego nie uda mi się go skończyć :( Niedługo Wielkanoc i pojawiły się nowe zamówienia, dlatego tulipan poszedł w odstawkę. Mam nadzieję, że do świąt jednak będzie gotowy, gdyż najprawdopodobniej przeznaczę go na kiermasz. Trzymajcie za mnie kciuki :)


Do rozdzielenia kolejnej nitki :)


M.

2 komentarze:

  1. Ooo zapowiada się coś fajnego :) ciekawość mnie zje :D chyba

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Jak tylko pudełka będą gotowe pokażemy je w kolejnym poście :)

      Usuń

Dziękujemy za każde słowo komentarza, tym samym za poświęcony czas :)