16 lutego 2016

Pudełka na drobiazgi

Drodzy czytelnicy,
dziś szybki post na temat pudełek, które przez przypadek zakupiłam w Biedronce. Generalnie bym tego nie zrobiła, ale...


Na początku byłam pewna, że to jedno pudełko, a po rozpakowaniu w domu okazało się, że jednak dwa. Moje zdziwienie było tym większe, że na opakowaniu widniała informacja o dwóch. Małe niedopatrzenie ;)Pudełka są przeznaczone na zdjęcia lub drobiazgi. Nie kupiłam bym ich, gdyby nie fakt, że ich klapy posiadają miejsca na zdjęcie; mniejsze pudełko w rozmiarze 9/13 cm i większe 10/15 cm. Od początku wiedziałam, że zdjęć tam nie wsadzę, a raczej przeznaczę je na drobiazgi; oczywiście na najbardziej niezbędne przybory do szycia: nożyczki, igły, szpilki, nici, którymi obecnie haftuję.


Gdyby ktoś miał i zechciał się podzielić jakimś fajnym małym wzorkiem z przyborami do szycia, będę wdzięczna. Przeszukałam cały Internet, ale nic mnie szczególnie nie zainteresowało; może z wyjątkiem dwóch wzorów, które niekoniecznie nawiązują kolorystyką do pudełek. 


Nie wiem czy pudełka są jeszcze dostępne, ale gdyby ktoś chciał w takowe się zaopatrzyć, należy szukać. W moim sklepie akurat były, chociaż pojedyncze sztuki. Sprawdziłam też aktualne gazetki promocyjne, ale na żadnych ich nie ma, więc sądzę, że są to pozostałości wcześniejszych akcji promocyjnych.


Do rozdzielenia kolejnej nitki :)


M.

4 komentarze:

 1. Fajne pudełka, co do wzorów to widziałam ostatnio na chomikuj u datura0805 w zakładce hobby, wzory krawieckie i hafciarskie. Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo za podpowiedź. Pozdrawiam :)

   Usuń
 2. Tutaj widziałam fajne wzorki może coś sobie wypatrzysz :) http://vk.com/album-31612917_226556071

  OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za każde słowo komentarza, tym samym za poświęcony czas :)